poniedziałek, 27 kwietnia 2020

Lekcja historii w klasie 2 TI (poniedziałek, 27.04).

Temat: Powtórzenie wiadomości z działy Polska i świat w II połowie XX wieku.

Zakończyliśmy dział więc pora na sprawdzian. Ale żeby nie był zbyt trudny dla Was to udostępniam Wam link do sprawdzianu. rozwiążcie go kilka razy aby dobrze przypomnieć sobie wydarzenia. Na sprawdzianie będą te same zadania ale w zmienionej kolejności, kolejność odpowiodzi też się zmieni.

Link wysyłam Wam jako zadanie domowe na Librusie. Będzie aktywny do czwartku(30 kwietnia) do godz. 18.00.
Pozdrawiam
Kamil Sztelmach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Lekcja historii w klasie 2TI(środa, 3.06).

Temat: Europa i świat na przełomie XX i XXI wieku (lekcja prowadzona w aplikacji Teams). Celem lekcji jest zapoznanie ze zmianami politycz...