wtorek, 28 kwietnia 2020

Lekcja historii w klasie 2TH2TM (wtorek, 28.04)

Temat: Powtórzenie wiadomości z działu Polska i świat w II połowie XX wieku.

Dwie lekcje temu zakończyliśmy omawiać dział VI poświęcony wydarzeniom z historii "Polski i świata w połowie XX wieku". Kilka dni potrzebowałem aby opracować test online i juuż go macie. Żeby nie był zbyt trudny dla Was to udostępniam Wam link do sprawdzianu. Rozwiążcie go kilka razy aby dobrze przypomnieć sobie wydarzenia. Na sprawdzianie będą te same zadania ale w zmienionej kolejności, kolejność odpowiedzi też się zmieni.

Link wysyłam Wam jako zadanie domowe na Librusie. Będzie aktywny do piątku(30 kwietnia) do godz. 18.00.
Pozdrawiam
Kamil Sztelmach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Lekcja historii w klasie 2TI(środa, 3.06).

Temat: Europa i świat na przełomie XX i XXI wieku (lekcja prowadzona w aplikacji Teams). Celem lekcji jest zapoznanie ze zmianami politycz...