środa, 20 maja 2020

Lekcja historii w klasach 2wbr i 2mbr(środa, 20.05).

Temat: Obecność Polski w NATO i UE.

Na dzisiejszej lekcji historii chciałbym Wam przybliżyć korzyści jakie mamy z obecności Polski w NATO i Unii Europejskiej.

Cel ten osiągnięcie oglądając dwa filmy zamieszczone na Youtubie:

Wspólnie tworzymy więcej - 15 lat Polski w NATO.

Film wyprodukowany przez MON i zawierający wypowiedzi polskich żołnierzy i oficerów.

Pozycja Polski w Unii Europejskiej.

Film prezentuje próbę obecnej oceny naszej obecności w UE.

Oczywiście oba filmy (szczególnie ten drugi) realizują zamysł twórców, nie mniej jednak warto je obejrzeć.

Pozdrawiam
Kamil Sztelmach

P.S.
Nie zadaję Wam dzisiaj pracy domowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Lekcja historii w klasie 2TI(środa, 3.06).

Temat: Europa i świat na przełomie XX i XXI wieku (lekcja prowadzona w aplikacji Teams). Celem lekcji jest zapoznanie ze zmianami politycz...