środa, 6 maja 2020

Lekcja historii w klasie 2TZ(środa, 6.05).

Temat: Powtórzenie wiadomości  z działu "Polska i świat w II połowie XX wieku".

Minęły dwie lekcje, jak zakończyliśmy omawiać poprzedni dział, więc pora na sprawdzian. Żeby nie było zbyt trudno , podobnie jak uczniowie z innych klas, będziecie mieli przez kilka dni dostęp do zadań testowych.
Linku do zadań testowych szukajcie w wiadomości na Librusie. Za chwilę Wam go wyślę.
Dostęp do zadań macie do piątku (8 maja) do 18.00.

Sprawdzian napiszecie w przyszłą środę (13 maja) o godz. 10.00. Będziecie mieli 15 minut na napisanie testu.

Pozdrawiam
Kamil Sztelmach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Lekcja historii w klasie 2TI(środa, 3.06).

Temat: Europa i świat na przełomie XX i XXI wieku (lekcja prowadzona w aplikacji Teams). Celem lekcji jest zapoznanie ze zmianami politycz...