środa, 25 marca 2020

Lekcja historii w klasach II mbr i II wbr - 25 marzec(środa)


Lekcja podsumowująca z historii w klasach II mbr i II wbr - rozdział VI

Nasza dzisiejsza lekcja będzie miała charakter powtórzenia wiadomości z zakresu wydarzeń z historii Polski i Świata w II połowie XX wieku. W związku z tym, że chwilowo nie mamy możliwości napisania sprawdzianu udostępniam Wam Kartę pracy do rozwiązania.

Klikając na link macie możliwość pobrania Karty pracy (plik w formacje .doc).

Pobierzcie Kartę, uzupełnijcie i odeślijcie na mój adres e-mail (kamilsztelmach@interia.pl).

Pamiętajcie aby wypełnić pole z imieniem, nazwiskiem i klasą. W związku z tym, że można już wstawiać oceny w dzienniku za naukę zdalną w ciągu najbliższych kilku dni wstawię oceny za wszystkie prace, które do mnie wysłaliście.

Informacja o sposobie rozwiązywania Karty pracy:
1. Karta składa się z 8 zadań otwartych.
2. Rozwiązując Kartę korzystaj przede wszystkim z podręcznika do historii "Poznać przeszłość. Wiek XXX. Zakres podstawowy."- rozdział VI (s. 270-319)
3. Oceniając Waszą pracę będę zwracał uwagę na dokładność wykonania poleceń.


Życzę owocnej pracy.😀
Pozdrawiam
Kamil Sztelmach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Lekcja historii w klasie 2TI(środa, 3.06).

Temat: Europa i świat na przełomie XX i XXI wieku (lekcja prowadzona w aplikacji Teams). Celem lekcji jest zapoznanie ze zmianami politycz...