środa, 25 marca 2020
Lekcja historii w klasach II mbr i II wbr - 25 marzec(środa)
Lekcja podsumowująca z historii w klasach II mbr i II wbr - rozdział VI
Nasza dzisiejsza lekcja będzie miała charakter powtórzenia wiadomości z zakresu wydarzeń z historii Polski i Świata w II połowie XX wieku. W związku z tym, że chwilowo nie mamy możliwości napisania sprawdzianu udostępniam Wam Kartę pracy do rozwiązania.
Klikając na link macie możliwość pobrania Karty pracy (plik w formacje .doc).
Pobierzcie Kartę, uzupełnijcie i odeślijcie na mój adres e-mail (kamilsztelmach@interia.pl).
Pamiętajcie aby wypełnić pole z imieniem, nazwiskiem i klasą. W związku z tym, że można już wstawiać oceny w dzienniku za naukę zdalną w ciągu najbliższych kilku dni wstawię oceny za wszystkie prace, które do mnie wysłaliście.
Informacja o sposobie rozwiązywania Karty pracy:
1. Karta składa się z 8 zadań otwartych.
2. Rozwiązując Kartę korzystaj przede wszystkim z podręcznika do historii "Poznać przeszłość. Wiek XXX. Zakres podstawowy."- rozdział VI (s. 270-319)
3. Oceniając Waszą pracę będę zwracał uwagę na dokładność wykonania poleceń.
Życzę owocnej pracy.😀
Pozdrawiam
Kamil Sztelmach
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Lekcja historii w klasie 2TI(środa, 3.06).
Temat: Europa i świat na przełomie XX i XXI wieku (lekcja prowadzona w aplikacji Teams). Celem lekcji jest zapoznanie ze zmianami politycz...
-
Temat: Rzeczpospolita pod zwierzchnictwem Rosji. Celem lekcji jest uświadomienie Wam przyczyn słabości Rzeczypospolitej wobec sąsiednich...
-
Temat: Europa i świat na przełomie XX i XXI wieku (lekcja prowadzona w aplikacji Teams). Celem lekcji jest zapoznanie ze zmianami politycz...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz