poniedziałek, 18 maja 2020

Lekcja historii w klasie 1TZ (poniedziałek, 18.05).

Temat: Okupacja sowiecka ziem polskich w latach 1939-1941.

W ramach dzisiejszej lekcji historii chciałbym Wam przybliżyć okupację sowiecką ziem polskich.


 Żeby jednak nie było tak że tylko piszemy postanowiłem dać Wam zadanie polegające na obejrzeniu filmu "Syberiada po polsku".

link do filmu: "Syberiada po polsku"

 Oglądając film spróbujcie zastanowić się dlaczego Polacy byli tak źle traktowani przez Rosjan w czasie okupacji sowieckiej polskich ziem.


(Film jest dostępny za cenę obejrzenia reklam!)

Pozdrawiam
Kamil Sztelmach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Lekcja historii w klasie 2TI(środa, 3.06).

Temat: Europa i świat na przełomie XX i XXI wieku (lekcja prowadzona w aplikacji Teams). Celem lekcji jest zapoznanie ze zmianami politycz...