poniedziałek, 18 maja 2020

Lekcja historii w klasie 1mbP1wbP (poniedziałek, 18.05).

Temat: SejmWielki i uchwalenie Konstytucji 3 Maja.

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj pracujecie na ocenę.
Udzielcie w zeszycie odpowiedzi na 3 pytania, które podaję niżej. Następnie zróbcie zdjęcie tej i poprzedniej lekcji w zeszycie, wyślijcie do mnie zdjęcia na adres: kamilsztelmach@interia.pl.

Polecenie 1. Opisz w 3-4 zdaniach przebieg obrad Sejmu Wielkiego.

Polecenie 2. Co to była "czarna procesja"?

Polecenie 3. Wymień 3 najważniejsze zasady Rzeczypospolitej po uchwaleniu Konstytucji 3 maja.

Pozdrawiam i czekam do piątku na Wasze prace.

Kamil Sztelmach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Lekcja historii w klasie 2TI(środa, 3.06).

Temat: Europa i świat na przełomie XX i XXI wieku (lekcja prowadzona w aplikacji Teams). Celem lekcji jest zapoznanie ze zmianami politycz...